EEG Biofeedback to zajęcia na bazie metody Biofeedback oparte o diagnostykę EEG. Metoda jest używana w USA od ponad 60 lat, natomiast w Polsce od 2000 r. Jest to metoda niezwykła – mózg uczy się produkować prawidłowe fale mózgowe. A te przecież odpowiadają za naszą koncentrację, możliwości, samopoczucie, stres, ale też stany drażliwości i nadpobudliwości. Jest to metoda bezpieczna – jak każde uczenie się mózgu nie ma żadnych działań ubocznych. Jest to metoda cyfrowa- po każdym zabiegu możesz zobaczyć cyfrowy wynik- jak pracuje mózg pacjenta, jak polepsza się z zabiegu na zabieg. Jest to metoda skuteczna – jej skuteczność porównywalna jest do RITALINY psychotropu, ale bez żadnych działań ubocznych. Jest to metoda dla dzieci nadpobudliwych od wielu lat stosowana jako profilaktyka problemów z zachowaniem się w przedszkolu i w szkole.