Oddział przedszkolny

PSZCZÓŁKI


rower rower


Opiekunem Oddziału przedszkolnego PSZCZÓŁKI jest pani mgr Ewelina Włodarczyk.
ROK SZKOLNY 2017/2018:

    Przepis Pszczółki na pysznie zdrowy sok
Dziś Tomis Pszczółka udostępnia prostą receptę na pyszny i zdrowy sok.
Potrzebujemy owoce m.in.jabłuszka i warzywa najlepiej marchewkę, chwila pracy, moment cierpliwości i proszę efekt końcowy przepyszny.
Smacznego 🤗😀🍎🍏🥕🥕🐝🥛


rower rower rower rower


    Dziś obchodziliśmy całym przedszkolem 8 urodzinki 🎂🍰🍭 Pszczółki Tomcia. Był tort, były słodycze a nawet serpentyny 😉 Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam a kto?...... TOMIS. Zdrówka, szczęścia i uściski ślą wszystkie przedszkolaki wraz z Paniami.


rower rower rower rower    Pomimo tego, że dziś piątek to nasza Pszczółka ciężko pracowała. Tomuś z pomocą pani wykonał piękną choinkę ale nie kredką czy mazakami tylko..... farbką i widelcem 😊 a po ciężkiej pracy zasłużył na mały relaks, czyli kochane jego kulki 😉


rower rower rower rower    Pszczółki sądzą cebulkę.


rower rower

    Pszczółki podczas zajęć plastyczno-technicznych.


rower rower
    Pszczółki wraz z gościem Marysią podczas mycia ząbków.


rower rower    Pszczółki na terapii ruchem.


rower rower


ROK SZKOLNY 2016/2017:
    Dziś Pszczółki odwiedziła p. Pielęgniarka. Bardzo szczegółowo opowiedziała o tym jak dbać o higienę jamy ustnej, jak prawidłowo szczotkować zęby i do jakiego lekarza udać się kiedy rozboli nas ząb. Jak widać dzieci były bardzo zainteresowane wizyta a w szczególności sztuczną szczęka i wielka szczoteczką do mycia zębów .
Opr. E.Włodarczykrower rower


    W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" Pszczółki odwiedziły bibliotekę szkolną .Pani Maria Wałach opiekująca się biblioteką przeczytała nam bajkę pt." Czerwony Kapturek". Dzieciom tak bardzo spodobała się bajka, że p. Maria zaproponowała do przeczytania kolejne pozycje. Przedszkolaki wypożyczyły również książki aby w dalszym ciągu brać udział w akcji.
W przyszłości na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy naszą bibliotekę.
Opr. E.Włodarczykrower


    Pracowite Pszczółki poznają literkę "P" jak parasol, pasek, pies.
Opr. E.Włodarczykrower

    Na początku roku szkolnego 2016 -2017 "Pszczółki" zakasały ręce i wzięły się za sprzątanie świata. Przedszkolaki otrzymali worek, rękawice , a następnie z uśmiechem na twarzy zbierali śmieci by oczyścić teren wokół ośrodka.
Opr. E.Włodarczykrower rower
    Z okazji dnia Chłopaka samorząd szkolny odwiedził równiez przedszkolaków z oddziału Pszczółki. Każdy chłopiec - pszczółka został poczęstowany słodkim upominkiem za który podziękował pięknym uśmiechem. Serdecznie dziękujemy za pamięć.
Opr. E.Włodarczykrower


ROK SZKOLNY 2015/2016:

WSPÓLNE ZDJĘCIA:


rower rower rower
rower rower rower
rower rower rower
rower rower rower
rower rower rower
rower rower rower
rower rower rower rower
rower rower rower rower
rower rower rower