Oddział przedszkolny

PSZCZÓŁKI

rower rower

Opiekunem Oddziału przedszkolnego PSZCZÓŁKI jest pani mgr Ewelina Włodarczyk.

ROK SZKOLNY 2017/2018:
    Pszczółki sądzą cebulkę.

rower rower

Pszczółki podczas zajęć plastyczno-technicznych.

rower rower

Pszczółki wraz z gościem Marysią podczas mycia ząbków.

rower rower

Pszczółki na terapii ruchem.

ROK SZKOLNY 2016/2017:
    Dziś Pszczółki odwiedziła p. Pielęgniarka. Bardzo szczegółowo opowiedziała o tym jak dbać o higienę jamy ustnej, jak prawidłowo szczotkować zęby i do jakiego lekarza udać się kiedy rozboli nas ząb. Jak widać dzieci były bardzo zainteresowane wizyta a w szczególności sztuczną szczęka i wielka szczoteczką do mycia zębów .

rower rower

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" Pszczółki odwiedziły bibliotekę szkolną .Pani Maria Wałach opiekująca się biblioteką przeczytała nam bajkę pt." Czerwony Kapturek". Dzieciom tak bardzo spodobała się bajka, że p. Maria zaproponowała do przeczytania kolejne pozycje. Przedszkolaki wypożyczyły również książki aby w dalszym ciągu brać udział w akcji.
W przyszłości na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy naszą bibliotekę.

rower

Pracowite Pszczółki poznają literkę "P" jak parasol, pasek, pies.

rower

Na początku roku szkolnego 2016 -2017 "Pszczółki" zakasały ręce i wzięły się za sprzątanie świata. Przedszkolaki otrzymali worek, rękawice , a następnie z uśmiechem na twarzy zbierali śmieci by oczyścić teren wokół ośrodka.

rower rower

Z okazji dnia Chłopaka samorząd szkolny odwiedził równiez przedszkolaków z oddziału Pszczółki. Każdy chłopiec - pszczółka został poczęstowany słodkim upominkiem za który podziękował pięknym uśmiechem. Serdecznie dziękujemy za pamięć.

ROK SZKOLNY 2015/2016:

WSPÓLNE ZDJĘCIA: