Oddział przedszkolny

MOTYLKI

rower

Opiekunem oddziału przedszkolnego MOTYLKI jest pani mgr Agnieszka Napierała.

ROK SZKOLNY 2017/2018:

W minionym tygodniu w grupie "motylki "królowały warzywa.
Dzieci poznawały popularne jesienne warzywa.
Wspólnie przygotowywały pyszną sałatkę oraz marchewkowy sok. Wszystko ze zdrowych, smacznych i ekologicznych warzyw przyniesionych przez rodziców maluchów.
Dziękujemy;-)
rower rower

ROK SZKOLNY 2016/2017:

Przedszkolaki z zespołu "Motylki" odwiedziła mama Jasia i Kubusia - pani Anita, z wielką niespodzianką. Wspólnie z panią Anitą, przygotowaliśmy pyszne gofry. Każde dziecko miało możliwość przygotowania sobie dekoracji gofra.
Pani Anicie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, a szczególnie za te wspaniałe pyszności.
........................................................
Opr. Agnieszka Napierała​
rower rower rower

Młodsza grupa "Motylki" każdego dnia po posiłku myje swoje zęby. Podczas spotkania z panią pielęgniarką Justyną Kulczewską, dowiedzieliśmy się, jak należy dbać o swoje zęby oraz co należy spożywać, żeby "robaczki" omijały nas z daleka.
opr. Agnieszka Napierała
rower

Grupa Motylki już od najmłodszych lat wie, jak cenna jest kondycja fizyczna, dlatego też dużo się ruszamy a czasem "baraszkujemy". Ćwicz z nami;-)
opr. Agnieszka Napierała