Oddział przedszkolny

MOTYLKI

rower

Opiekunem oddziału przedszkolnego MOTYLKI jest pani mgr Agnieszka Napierała.

ROK SZKOLNY 2017/2018:

05.12.2017r.
    W ubiegłym tygodniu przedszkolaki z oddziału przedszkolnego "Motylki" pilnie przyglądały się pracownikom na poczcie. Rozmawiały o listach, pocztówkach i paczkach.
Bawiły się w "mini pocztę". Dopiero wizyta na słubickiej poczcie pokazała prawdziwe życie, które toczy się na tyłach poczty, na co dzień niedostępnych dla klienta.
Serdecznie dziękujemy pani Kierownik za możliwość zwiedzenia poczty "od kuchni" i za prezenty.
opr.A. Napierała
rower rower

Przedszkolaki z grupy "Motylki" zakończyły kolejny tydzień przepysznymi goframi. Wspólnie przygotowywały ciasto na gofry, piekły a następnie konsumowały.
Tego dnia wszystkie dzieci z pełnymi brzuszkami (od gofrów;-) i pełnymi śniadaniówkami (kanapek z domu) opuszczały salę Motylków.
Słodkie gofrowe szaleństwo to jest to;-)
rower rower rower

W minionym tygodniu w grupie "motylki "królowały warzywa.
Dzieci poznawały popularne jesienne warzywa.
Wspólnie przygotowywały pyszną sałatkę oraz marchewkowy sok. Wszystko ze zdrowych, smacznych i ekologicznych warzyw przyniesionych przez rodziców maluchów.
Dziękujemy;-)
rower rower

ROK SZKOLNY 2016/2017:

Przedszkolaki z zespołu "Motylki" odwiedziła mama Jasia i Kubusia - pani Anita, z wielką niespodzianką. Wspólnie z panią Anitą, przygotowaliśmy pyszne gofry. Każde dziecko miało możliwość przygotowania sobie dekoracji gofra.
Pani Anicie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, a szczególnie za te wspaniałe pyszności.
........................................................
Opr. Agnieszka Napierała​
rower rower rower

Młodsza grupa "Motylki" każdego dnia po posiłku myje swoje zęby. Podczas spotkania z panią pielęgniarką Justyną Kulczewską, dowiedzieliśmy się, jak należy dbać o swoje zęby oraz co należy spożywać, żeby "robaczki" omijały nas z daleka.
opr. Agnieszka Napierała
rower

Grupa Motylki już od najmłodszych lat wie, jak cenna jest kondycja fizyczna, dlatego też dużo się ruszamy a czasem "baraszkujemy". Ćwicz z nami;-)
opr. Agnieszka Napierała